wyszukiwanie zaawansowane
» Certyfikat SSL

Certyfikat SSL

alt

Nasza strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL. Co to oznacza?

W trosce o zaufanie i bezpieczeństwo naszych Klientów, wszelkie transakcje dokonywane na stronie taknaturalne.pl są szyfrowane protokołem SSL. Kiedy dokonujecie Państwo zakupów w naszym sklepie możecie być pewni, że Wasze dane są odpowiednio zabezpieczone.
 
Czym jest Certyfikat SSL?
Jest to narzędzie, które szyfruje dane przesyłane drogą elektroniczną, pomiędzy serwerem, a użytkownikiem w celu uniemożliwienia przechwycenia poufnych danych. Certyfikaty SSL gwarantują wiarygodność stron internetowych, które chronią, a użytkownicy, którzy łączą się ze stroną zabezpieczoną certyfikatem SSL mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.
 
Jak poznać, czy strona jest zabezpieczona?
W trakcie bezpiecznego połączenia przeglądarka wyświetla ikonę kłódki. Ikona pojawia się po lewej lub prawej stronie paska adresu w zależności od typu przeglądarki.
Certyfikat klucza publicznego serwera, używany do ochrony połączenia również zawiera informacje o tożsamości osoby lub organizacji będącej właścicielem witryny. Aby sprawdzić tożsamość witryny sieci Web, można kliknąć ikonę kłódki. Pojawi się okno wyświetlające informacje o certyfikacie zabezpieczeń serwera.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl